wtorek, 28 lutego 2012

Horror pt. "Kobieta w czerni" na ekranach kin

Debiut na srebrnym ekranie horroru "Kobieta w czerni" będzie dokładnie 2-ego marca 2012 roku. Film ten jest niesłychanie wyczekiwany przez fanów kina m.in. dlatego iż jest w nim gwiazdor filmów o Harrym Poterze – Daniel Radcliffe, ale również uwagę przykuwa nadzwyczaj ciekawa treść filmu, jakiej to skrót można przeczytać w następnym ustępie. Reżyserem filmu jest James Watkins.

Młody prawnik przyjeżdża do odległej wioski, by uporządkować dokumenty i podzielić majątek niedawno zmarłej klientki. Na miejscu odkrywa istnienie ducha kobiety, która za życia była wzgardzona przez mieszkańców osady. Duch postanawia się na nich zemścić, a bohater zostaje wplątany w wir niebezpiecznych wydarzeń.

Film ten można już oglądać w większości kin na świecie, skutkiem tego możemy się pokusić o ocenę filmu – warto iść do kina, czy nie. Przeciętna ocena to 7.1 na 10, więc nie jest to pogromca box officu, ale z racji na swój gatunek to naprawdę warto, bowiem niecodziennie się zdarza ciekawy film z gatunku horror. Można też zobaczyć zwiastun horroru "Kobieta w czerni" na jakiejś witrynie z filmikami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz