wtorek, 21 lutego 2012

24 lutego film "Ścigana"

Jeśli od dawna ktoś z was czeka na dobry film akcji, to może zaciekawić was nowy film "Ścigana", gdzie w główną rolę wcieliła się Gina Carano. Obraz w reż. Stevena Soderbergha to zestawienie trzech różnych gatunków kinematograficznych: thriller, akcja i szpiegowski. Co więcej produkcja to konsolidacja młodych a także wyrobionych osób grających w filmie, ujrzymy w wtym obrazie wiele ciekawych gwiazd: wspomniana Gina Carano, Michael Douglas, Ewan McGregor, Channing Tatum, Michael Fassbender oraz Antonio Banderas.

Grupa wysoko postawionych mężczyzn wprowadza w życie spisek, mający na celu eliminację jednej kobiety. Wynik tego starcia okaże się daleki od oczekiwań. Piękna Mallory Kane to tajna superbroń amerykańskich spec służb. W najodleglejszym zakątku świata wykona najtrudniejsze zadanie i nie pozostawi żadnego śladu. Oficjalnie nie istnieje. Nieoficjalnie jest niezastąpiona. Ale tylko do czasu, gdy staje się niewygodna. Pewnego dnia podczas misji Mallory wpada w pułapkę. Wszystko wskazuje na to, że jej mocodawcy postanowili się jej pozbyć i zlecili jej likwidację. Nie docenili jej jednak. Teraz Mallory powraca do gry, by wyrównać rachunki, ukarać winnych i ocalić swoich najbliższych.

W kinach film ukaże się dokładnie za tydzień – 24 lutego obecnego roku. Ten film akcji to ulubieniec krytyków, zaś raczej kolejny film do obejrzenia. W USA typowa ocena to 6,5 na 10 maksymalnie, nota wystarczająco rzetelna, albowiem ten film w USA można oglądać ponad 3 miesiące wstecz. Nim wybierzemy się na film należałoby zdecydowanie zobaczyć trailer obrazu "Ścigana", bowiem może się okazać że to film nie dla nas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz