czwartek, 15 marca 2012

Nowy film pt. American Pie 8 już niedługo

Dużo już lat upłynęło od debiutu pierwszego filmu z serii American Pie. Za kilkanaście dni będzie miała premierę już ósma część, która ma mocno nawiązywać do pierwszej, film będzie nosił nazwę "American Pie 8: Zjazd absolwentów" a więc wystąpią tam wszystkie osoby, które zagrali w pierwszym American Pie, są to np. Jason Biggs, Seann William Scott, Chris Klein, a również Tara Reid. Za kamerą tej komedii znaleźli się Jon Hurwitz a również Hayden Schlossberg.

Znani bohaterowie słynnej serii "American Pie" spotykają się po latach w trakcie zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera!

Premiera filmu odbędzie się w Polsce dokładnie 13 kwietnia 2012 roku (na świecie tydzień wcześniej). Mamy nadzieję, że film będzie na poziomie, niestety nie dowiemy się z tego z kilku opublikowanych zwiastunów komedii "American Pie: Zjazd absolwentów", jakie to wytwórca wraz z dystrybutorem udostępniają często. Seria "American Pie" na całym świecie zarobiła jak dotąd sumarycznie przeszło 700 milionów dolarów.

2 komentarze:

  1. Ohh.. to będzie super. Każde było i to nie będzie się różnić. Już się szykuję na 13 ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam,
    Nie wiem jak Ty ale ja już jestem po filmie ;)

    http://kondux.wordpress.com/2012/04/15/american-pie-zjazd-absolwentow/

    OdpowiedzUsuń