sobota, 28 maja 2011

Przeciętni Piraci z Karaibów

Kilka dni po premierze można stwierdzić że nowi Piraci z Karaibów, nie okazały się ogromnym hitem. Kolejna przeciętna kontynuacja, seria filmów swoją popularność zawdzięcza dzięki pierwszej części, która "wgniatała w fotel" i nie chciało się wychodzić z kina. Film "Piraci z Karaibów Na Nieznanych Wodach" faktycznie jest na szczycie polskiego box-officu, film został obejrzany już ponad 340 tysięcy razy. Mimo tych dobrych wyników opinie i oceny nie są już tak ciekawe. Film Roba Marshalla ma średnią ocenę poniżej 8 punktów na 10 możliwych, a pierwsza część równo 8 gwiazdek. Dodatkowym mankamentem jest wciśnięte na siłę 3D, które zostały dobrze wykorzystane raptem kilka razy.

Kung Fu Panda 2 po premierze

Od wczoraj mamy przyjemność oglądania w polskich kinach najnowszej produkcji studia DreamWorks pt. "Kung Fu Panda 2". Czy sequel filmu może być lepszy? Okazuje się że tak, nowa Kung Fu Panda to bardzo wyraźna kontynuacja pierwszej części, więc warto przed pójściem na sens zapoznać się z jedynką. Sam film "Kung Fu Panda 2" okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i nowe przygody porywają widza, a bohaterowie serwują ogromną dawkę humoru. Animacja zrobiona z polotem i świetnym scenariuszem.

Opis filmu "Kung Fu Panda 2": Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami - Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i zniszczyć je. Ale jak Po ma zatrzymać broń, która ma zniszczyć kung fu? Musi sięgnąć do przeszłości i odkryć sekret który tkwi w jego korzeniach. Tylko wtedy uda mu się odblokować drzemiącą w nim siłę.

Na zaprzyjaźnionej z naszym blogiem stronie możecie obejrzeć zwiastun filmu Kung Fu Panda 2